TargWarzywny.pl to internetowy sklep warzywny w Lublinie.

W ofercie warzywa i owoce z dostawą do domu.

Dowóz na terenie Lublina oraz podlubelskich miejscowości (w odległości do 15 km od Lublina).

Codziennie dostarczamy mieszkańcom Lublina świeże warzywa i owoce.

Staramy się, aby w naszej ofercie znalazło się jak najwięcej polskich produktów, ale także szeroki wybór egzotycznych warzyw i owoców.

Kupujemy u lokalnych dostawców i producentów, współpracujemy głównie z lubelskimi firmami. Dzięki temu codziennie wybieramy dla naszych Klientów najświeższe produkty, w najlepszych cenach.

Korzystając z własnych samochodów dostawczych, możemy zapewnić szybki transport zakupionych towarów. Dążymy do tego aby zamówienia realizować w ciągu 24 godzin, tak aby nasi Klienci nie musieli długo czekać na swoje zakupy. Nasz sklep to jedyny online targ warzywny w Lublinie.

Jesteśmy lubelską firmą z wieloletnim doświadczeniem. Zależy nam na dobrej opinii mieszkańców Lublina. Staramy się stale dostosowywać do oczekiwań naszych Klientów i oferować usługi na najwyższym poziomie. Jeśli jednak dostarczone zakupy nie odpowiadają Państwa zamówieniu zapewniamy możliwość zwrotu zakupionych produktów, bez ponoszenia dodatkowych kosztów (szczegółowe warunki dostawy, płatności i reklamacji są opisane w Regulaminie).

Biuro obsługi klienta służy pomocą na każdym etapie realizacji zakupów. Zapraszamy!