Zakupy dostarczamy na terenie Lublina oraz na terenie wokół Lublina (w odległości do 15 km od granic miasta)

Możemy dostarczyć zakupy do Twojego domu lub miejsca pracy

.

Koszt dostawy wynosi 14,99 zł brutto.

Przy zamówieniach o wartości powyżej 150 zł zapewniamy darmową dostawę.

.

„Dziś zamówienie – jutro dostawa”

W miarę możliwości postaramy się zrealizować dostawę w ciągu 1 dnia. Zamówienie należy wówczas złożyć najpóźniej do godziny 10 rano dnia poprzedzającego dostawę. Dołożymy starań aby dostarczyć zamówione produkty w ciągu 1 dnia, jednak z powodu dużej liczby zamówień, dostępności produktów, lokalizacji, zdarzeń drogowych lub innych przyczyn termin dostawy może ulec wydłużeniu.

Zakupy dostarczamy codziennie w godzinach od 9.00 do 21.00.

„Zapakowane - wysłane”

Paczka z zakupionymi produktami jest przygotowana i przekazana do dostawy w tym samym dniu, w którym ją otrzymasz. Nie musisz się więc martwić o świeżość produktów.

Po przygotowaniu zamówienia zadzwonimy do Ciebie i ustalimy godzinę dostawy. Bardzo ważna jest Twoja obecność w ustalonych godzinach dostawy. Ze względu na świeżość produktów staramy się zapewnić możliwie szybki transport, więc brak możliwości przekazania Tobie zakupów znacznie utrudni lub uniemożliwi dostarczenie Twojego zamówienia. Na Twoje życzenie możemy paczkę zostawić na recepcji, u sąsiada lub nawet pod drzwiami domu. 

Bezpieczne i zdrowe zakupy

Wdrożyliśmy najwyższe standardy sanitarne. Zaopatrujemy się u sprawdzonych dostawców, troszczymy się o czystość i dezynfekcję wszystkich pomieszczeń, urządzeń i samochodów. Dbamy, aby nasze dostawy były bezpieczne dla Pracowników i Klientów. 

W czasie odbioru zakupów prosimy o przestrzeganie zasad dystansu społecznego.

Osoby odbywające kwarantannę są bezwzględnie zobowiązane poinformować nas o tym przy składaniu zamówienia – wpisując informacje na ten temat w polu komentarza przy wyborze sposobu dostawy.

Metody płatności

- Błyskawiczny przelew online

- Gotówką przy odbiorze

- Tradycyjny przelew bankowy na nasze konto

.

Dodatkowe koszty dostawy:

Do kosztu dostawy może zostać doliczona opłata dodatkowa (o której zostaniesz powiadomiony przed złożeniem zamówienia lub przed jego wysyłką):

- w wysokości 10 zł z tytułu realizacji dostawy pod adresy o szczególnym utrudnieniu w realizacji dostawy (np. konieczność wniesienia towarów, czy przeniesienia na dużą odległość)

- w wysokości 10 zł z tytułu dostawy której waga przekracza 30 kg. Opłata jest naliczana za każde 10 kg wagi przekraczającej 30 kg

.

Szczegółowe zasady dostawy i płatności zawiera Regulamin dostępny na naszej stronie.